Новини

Вітаємо !!!

Вітаємо всіх співробітників, партнерів, колег та шанувальників продукції ТОВ “Крохмалепродукти України” (Крохмалепродукти Оране) з черговим днем народженням підприємства. Нам 18 років! Нових успіхів та звитяг!

Актуальний амінокислотний склад полісолодового екстракту:

Назва Зміст в 100 г (мг) Вплив на організм людини Валін* 0,242 Відновлення пошкоджених тканин, є джерелом м’язової енергії Лейцин* 0,366 Сприяє відновленню кісток, шкіри,… Читати далі »Актуальний амінокислотний склад полісолодового екстракту:

Другого червня на наше підприємство з метою аудиторської перевірки завітали представники ДП «Зееландія» міжнародної компанії “Zeelandia” (Нідерланди).

Темою перевірки були оцінка виробничого процесу,  відповідність технологічного процесу, програм-передумов, загальних гігієнічних вимог і оцінки функціонування системи безпечності харчових продуктів НАССР. За результатами перевірки  наші … Читати далі »Другого червня на наше підприємство з метою аудиторської перевірки завітали представники ДП «Зееландія» міжнародної компанії “Zeelandia” (Нідерланди).

Міжнародна медична конференція

В МВЦ проводиться міжнародна медична конференція з виставкою. Наше підприємство разом з центром Сергія Капралова організували спільну експозицію з фізичної реабілітації та оздоровлення. Посилання на… Читати далі »Міжнародна медична конференція

Їстівний посуд – новий винахід у ТОВ “Крохмалепродукти України”

Їстівний посуд і упакування цілком можуть прийти на зміну шкідливому для екології пластику… Створення їстівного упакування, в тому числі, й посуду, — не нова ідея.… Читати далі »Їстівний посуд – новий винахід у ТОВ “Крохмалепродукти України”

Три різні смаки освіжаючого напою

Для виготовлення 5 літрів домашнього квасу. Після натурального бродіння ви отримаєте справжній живий квас в домашніх умовах. Дарує енергію і свіжість.Концентрат квасного сусла (вміст банки)… Читати далі »Три різні смаки освіжаючого напою