Для імунітету

Якщо ви ще не знаєте про користь ПОЛІСОЛу для здоров’я, ми із задоволенням вам розповімо про переваги цього чудового продукту для всієї родини:⠀

✔застосовується для профілактики і під час лікування простудних захворювань;

✔дарує невичерпний запас енергії;✔знімає втому, захищає від стресу;

✔покращує пам’ять і підвищує здатність до навчання;

✔підходить навіть для дітей з 2 років.⠀Полісол можна їсти 3 рази на день перед прийомом їжі або після : 1 ст. л., пити з чаєм або додавати до десертів.

Позначки:

1 коментар до “Для імунітету”

  1. Ціни залежать від загальної кількості в замовленні (зі списку “загальний обсяг замовлення”), в тому числі в асортименті, – незалежно від співвідношення кількостей різновидів ПОЛІСОЛу (різних найменувань) в складі замовлення.

    Наприклад, загальний обсяг замовлення 30 банок, і він може бути складений з двох різновидів ПОЛІСОЛу (обраних з 5 існуючих) по 15 баночок кожного, або наприклад, п’ять різновидів з різною кількістю: 2+5+15+20+18, що дорівнює 60.

    Базовою ціною вважається ціна ПОЛІСОЛу звичайного (класичного), що наближається до роздрібної рекомендованої. При виборі обсягу замовлення ціна автоматично перераховується з урахуванням оптової знижки і показана в тексті кнопки “Додати в замовлення”.

Залишити відповідь