Їстівний посуд – новий винахід у ТОВ “Крохмалепродукти України”

Їстівний посуд і упакування цілком можуть прийти на зміну шкідливому для екології пластику…

Створення їстівного упакування, в тому числі, й посуду, — не нова ідея. Але раніше це було не більш ніж просто кумедним експериментом  або дивовижною інсталяцією, що не претендувала на масове виробництво. В останні роки саме ідея безпечної і до того ж їстівної альтернативи пластику дає багато надій. Виробництво такого посуду та упакування для їжі набагато екологічніше, оскільки сировиною для такого посуду є органічні натуральні матеріали, а не пластик. І навіть якщо після вживання їжі це упакування буде викинуте, воно не забруднить ґрунт, а стане відмінною їжею для мікроорганізмів.

Сьогодні, на заміну шкідливого для екології пластику, приходить їстівний посуд, не тільки не шкідливий для людини, але і безпечний для природи

Спеціально для тих, хто ненавидить мити посуд і любить поласувати смачненьким, ми розробляємо дослідну технологію виробництва їстівних тарілок з солодової (пивної дробини або висівок). І вони дійсно їстівні, а якщо з квасом виробництва нашого підприємства, то досить смачні. 

Залишити відповідь